Dětské zahradní domečky výprodej

Možná jste i vy jako malé děti milovali hry „na dospělé“. Ještě dnes platí, že děti s oblibou napodobují tradiční povolání – hrají si na doktory, kuchaře, prodavače, policisty… Ale jestli něco mají úplně nejraději, pak jsou to vlastní domečky. Malé, nejčastěji dřevěné stavby, které mají děti pouze pro sebe a mohou v nich celé dny předstírat, že hospodaří jako skuteční „dospěláci“. Pokud děti takové domečky nemají, jsou dokonce schopny si je samy postavit z improvizovaného materiálu. Pokud tedy přemýšlíte, čím svým dětem udělat radost a zpříjemnit jim pobyt na zahradě, jsou zahradní domečky jasnou volbou číslo jedna. Nyní vám navíc vybíráme ty nejlepší domečky ve výprodeji.

Ze dřeva i plastu

dřevěný domek pro děti výprodejPři výběru zahradních domků zjistíme, že na trhu jich existuje skutečně nepřeberné množství. Pokud si nejste jistí, co by naše děti ocenily, rozhodně doporučujeme se s nimi nejprve poradit a zjistit, jaké mají priority. Možná budete překvapeni, jak „vzdělané“ jsou děti v tomto ohledu, a jak přesné představy o svém budoucím domečku mají. Málokdy – nebo spíš takřka vůbec nikdy – se nestane, že by vám dítě odpovědělo „mně je to jedno“. Naopak, naše ratolesti přesně vědí, zda se jim víc líbí béžová okna nebo zelená střecha, zda dají přednost domečku hrajícímu všemi barvami či raději domu, který díky použitému dřevu připomíná skutečnou chatu. Naši potomci mají přesné představy o tom, kolik by takový domek měl mít místností, a zda chtějí raději široká okna a dveře s velkým výhledem, nebo se raději v domečku zavřou a chtějí si hrát v co největším soukromí.

Co takhle koupit domek v akci?

Při výběru dětského domečku ovšem musíme mít na zřeteli i jeho cenu. Málokterý rodič si může dovolit dopřát svým dětem ty nejluxusnější produkty, a protože takový dětský zahradní domek není zcela zanedbatelná investice, je nutné předem zvážit, kolik jsme ochotni do nákupu vložit. Z tohoto hlediska se vyplatí sledovat různé akční nabídky obchodníků, které se často vztahují právě i na zahradní domky. V takových výprodejích pak mnohdy najdeme pěkné kousky za přijatelné ceny.
Obecně platí, že plastové zahradní domky bývají levnější než ty dřevěné; kromě toho jsou samozřejmě i trvanlivější, díky použitému materiálu jsou totiž odolnější vůči nepříznivým vlivům počasí. Jejich určitou nevýhodou však může být jistá kýčovitost – křiklavě barevné plasty se ne zcela hodí do každé zahrady. Lze s nimi nicméně snadno manipulovat a třeba na zimu je uložit do sklepa.
Naopak dřevěné domky bývají větší a bytelnější, takže je většinou necháváme na jednom místě i přes zimu, pro mnohé z nás jsou však designové mnohem přijatelnější, protože použité dřevo příjemně zapadá do zeleně v zahradách. Výroba těchto dřevěných domků je záležitostí profesionálních truhlářů a vzhledem k řemeslné náročnosti i ceně dřeva tedy jejich cena mnohdy dosahuje deseti až dvaceti tisíc korun. Ani ve výprodejích tedy u takových domků obvykle nemůžeme počítat s výrazně nízkou cenou.

Dětské domečky výprodej

Dětské zahradní domečky výprodej
5 (100%) 2 votes