Domečky pro panenky Barbie

Udělat dětem radost nějakým pěkným dárkem je v dnešní době obtížnější, než by se mohlo zdát. Děti moc dobře vědí, jaké produkty jsou na trhu k dostání a co zrovna „letí“ mezi jejich kamarády nebo spolužáky ze školy. Nikdy ale neuděláte krok vedle, pokud vsadíte na osvědčenou klasiku, která se těší velké oblibě již desítky let. Jsou to domečky pro panenky Barbie. A protože Vánoce jsou za dveřmi, nastal čas se po nějakém takovém poohlédnout. Domečky pro Barbie jsou určeny dětem již od tří let věku, záleží samozřejmě pouze na konkrétním dítěti a jeho vztahu k panenkám. Dávno však neplatí, že by si s nimi hrály jenom holčičky!

Podívejte se na speciální nabídku domečků pro Barbie

Barbie už je tu 57 let

velký domeček pro barbie Panenky Barbie patří mezi hračky, které prožily fenomenální úspěch. Je to až k neuvěření, ale svět je zná již bezmála šedesát let. Poprvé byly firmou Mattel Inc. představeny v roce 1959 na americkém hračkářském veletrhu, a od té doby se Barbie ocitla nejprve snad v každé americké domácnosti a vzápětí se rozšířila po celém světě. Její autorkou byla paní Ruth Handlerová, která ji původně navrhla pro svou stejnojmennou dceru (Barbaru). Zřejmě vůbec neočekávala, jakého úspěchu její nápad dosáhne. K Barbie brzy přibyly další postavičky, zahrála si v mnoha filmech a stal se doslova kulturním fenoménem. I u nás byly doby, kdy platilo, že kdo neměl doma „barbíny“, jako by nebyl. Děti si s nimi s oblibou hrají dodnes, ale aby hra měla nějakou úroveň a přinášela ještě více zábavy, nejlepší je, pokud ji mohou ozvláštnit nějakým příslušenstvím.

Aby měla Barbie kde bydlet

Tak se znovu dostáváme ke zmiňovaným domečkům. Jestli jste i vy jako děti nemohly dosyta vyhrát s panenkami, pak se jistě dokážete vcítit do duší svých nynějších ratolestí a pochopit, jakou radost jim přináší možnost nechat své postavičky bydlet ve skutečném domečku, který obsahuje veškeré vybavení jako v opravdové domácnosti. Děti milují nové podněty, které jim taková hra nabízí, a dokážou vymýšlet neustále nové a nové možnosti, jak hru ještě o stupeň obohatit a vylepšit. Velký domeček pro panenky Barbie je jako stvořen k podněcování dětské fantazie. Rozvíjí komunikační schopnosti, vytváří mezi děti nové vztahy, utužuje přátelství a především přináší spoustu zábavy a originálních nápadů. Neměl by tedy chybět v žádném dětském pokoji, kde už se alespoň pár panenek Barbie nachází.

Jaké jsou možnosti?

rozkládací domeček pro panenky barbie Protože nabídka je opravdu široká a takový domeček není žádnou lacinou záležitostí, ale investicí srovnatelnou s nákupem kusu nábytku (čemuž odpovídá i jeho velikost), zeptejte se raději nejprve samotných dětí, jaký domeček by si nejvíce přály. Uvidíte, že budete překvapeni, jaký přehled mají. Jistě se vám tak podaří společně vybrat ten správný produkt. Na internetu existují dokonce celé specializované obchody, které se věnují právě jen panenkám Barbie a všemu, co s nimi souvisí – samozřejmě včetně domečků. Ještě před nákupem nezapomeňte vymyslet, kam domek pro Barbie umístíte. V dětském pokoji se samozřejmě bude vyjímat ze všeho nejlépe, vzhledem ke svým rozměrům se pro něj však ne vždycky najde vhodné místo a byla by velká škoda, kdyby musel „dočasně“ skončit třeba ve sklepě nebo na chalupě.

Nakupujeme domek pro Barbie

Na internetu můžete narazit na dřevěné domečky pro barbie, plastové domečky i rozkládací domeček pro barbie, to vše v různých barvách, velikostech i designovém provedení. Domečky jsou vyráběny tak, aby maximálně odpovídaly skutečným lidským obydlím. Nechybí tedy konkrétní místnosti, jejichž vybavení věrně připomíná reálný předobraz. Panenky tak mají připravené postele, kuchyně, pracovny, jsou zde schodiště nebo dokonce výtahy, nábytek, koupelnové příslušenství a další předměty či dekorace. Aby se dětem dobře hrálo, je domek z přední strany otevřený, takže k němu mají dobrý přístup. Mohou u domečku stát nebo sedět, případně ho obíhat ze všech stran.

dřevěný domeček pro barbie
Srovnání cen domečků pro Barbie.

Porovnat nabídky domečků pro Barbie.

Zjistěte tu nejlepší cenu na trhu! 😉

Domečky pro panenky Barbie
5 (100%) 1 vote