Tipy na dárky pro děti

Každý rok je to stejné. Už listopadu začíná být všem jasné, že Vánoce jsou co nevidět za dveřmi. Obchodníci se přehánějí s tím, do jako první ozdobí své výlohy vánočními dekoracemi a nastupuje klasická nákupní horečka. Zatímco děti se nemohou dočkat, rodičům začíná období stresu a shonu. Otázka, co letos dětem koupit, začíná být zase pěkně žhavá. Buďte tentokrát připraveni včas a začněte raději už teď!

Jak si ušetřit nervy

Dětské domečky na hraní Shánět dárky pro děti je vždy oříšek. Pokud vám potomek přímo nesdělí svou konkrétní představu o dárku, můžete velmi snadno udělat krok vedle a nadělit dětem či vnoučatům něco, což mezitím dávno vyšlo z módy. Dětské kolektivy jsou neobyčejně citlivé na nejnovější módní trendy a co je „in“ jeden rok zpravidla už příští Vánoce znamená pod stromečkem faux pas. Ale co s tím? Jsou dvě možnosti. Buď můžete být neustále ve střehu a jedenáct měsíců v roce bedlivě sledovat vývoj na trhu s hračkami, abyste v prosinci konečně zabodovali. Nebo si tuhle námahu raději ušetřete a vsaďte nejraději na nadčasové kousky, které děti ocení každoročně. Bez ohledu na věk a pohlaví nikdy neuděláte chybu, pokud pod stromeček zabalíte třeba klasické skákací hrady.

Aby neseděly u počítače

Je známo, že děti milují hraní a lze tedy očekávat, že jejich srdce nejvíce potěší všechno, co jim může poskytnout maximum zábavy a smíchu třeba na celé hodiny. V dnešní době se samozřejmě nabízí počítačové hry, které mnohdy přilákají malé hráče třeba i na půl dne. Jen málokterý rodič však uvítá představu, že jeho ratolest tráví většinu času před monitorem. I když by děti nějakou novou hru na počítač či herní konzole jistě ocenily (a jednoznačně se i letos zařadí na seznam vánoční hitů), zkuste jim tentokrát nabídnout něco lepšího. Právě uvedené nafukovací skákací hrady v sobě spojují všechny atributy toho, jak má vypadat báječně jednoduchá a přitom originální zábava, která navíc zajistí dětem dostatek pohybu a přirozeného vyžití s kamarády.

Domečky pro děti nikdy neurazí

Plastové domečky pro děti Pokud nemáte na velký nafukovací kolos velikosti menšího stanu místo třeba na zahradě nebo ve sklepě, pak není třeba zoufat. Existuje spousta jiných možností, jak potěšit dětské srdce. Máte doma holčičku, která si ráda pohraje s panenkami barbie? Co takhle ji pod stromeček nadělit pravý domeček pro panenky? Jedná se o velmi oblíbený dárek, který se již několik let drží na předních příčkách v pomyslném žebříčku nejoblíbenějších položek na vánočním nákupním seznamu. Každá holčička z něj bude doslova nadšená.

Skutečný domeček by však také nebyl k zahození. Jestli si vaše děti rádi hrají na různé profese, pak se jim bude hodit domeček na hraní, kde mohou simulovat například obchod. Takové domečky jsou k dostání v různých velikostech i provedeních, a protože fantazii se meze opravdu nekladou, seženete nejen klasické atrapy typických venkovských chaloupek, ale třeba i domečky s motivy oblíbených filmových a pohádkových hrdinů nebo domky, které ani jako domky ani nevypadají a připomínají spíše futuristické stavby ve tvaru nejrůznějších živočichů nebo dopravních prostředků.

Připravte se na příchod dárků

Jedno je jisté: výběr je nesmírně široký. Až se tedy jednoho dne konečně usadíte k počítači, abyste vyřídili nákupy nejlépe online, nebo si alespoň udělali představu o tom, co vlastně kupovat chcete, nezapomeňte na jednu věc: na dárky je potřeba se předem připravit. Proto spolu s dětmi ještě před Vánocemi vykliďte jejich pokoj tak, aby se tam vešel nový domeček, stan nebo rovnou nafukovací hrad. A připravte se na to, že jakmile na Štědrý večer svou nadílku rozbalí, celý byt naplní radostný smích, který vydrží nejméně po dobu vánočních prázdnin. A to za to přece stojí, co říkáte?

Líbí se vám článek?