Domečky na hraní do bytu

Hračky k dětem neodmyslitelně patří. Pomáhají rozvíjet jejich schopnosti, jemnou i hrubou motoriku, pohybové dovednosti i fantazii a kreativitu. Ovšem nejsou hračky jako hračky. Některé brzy skončí někde v koutě, nebo v horším případě nevydrží dětské dovádění. Pokud pro své dítko hledáte hračku opravdu univerzální, pak jim pořiďte dětský domeček do bytu. Radostné jiskřičky štěstí, které v jejich očích uvidíte, rozzáří i váš úsměv na tváři a zcela jistě to nebude radost pomíjivá. Domeček pro děti do bytu zaujme jejich pozornost ne na pár dní, ale na několik let.

Kvalitní provedení zaručuje nejen bezpečnost, ale také dlouhou životnost, která je konstruována tak,aby vydržela dětské dovádění. Dokonalá iluze vlastního bydlení bude vaše dítko v jeho objevování světa a vymýšlení her provázet od batolecího věku až do školních let. Domek na hraní v bytě se stane hlavní postavou nejrůznějších příběhů dětského světa, divadelních představení pro rodiče i návštěvy, trucovnou i kouskem dokonalého soukromí. Malý svět vašich ratolestí, kde mohou být jen sami sebou.

Výborně se hodí jak pro chlapečky, tak pro děvčátka. Malí objevitelé si mohou hrát na opraváře, mechaniky, z domečku vykouzlit dílnu pro autíčka stejně jako pirátské doupě nebo vesmírnou loď. Slečny do domečku jistě přestěhují všechny své panenky a dětský domeček do bytu přemění v cukrárnu, nemocnici nebo školní třídu. Pokud máte dětí více, domeček jim poskytne prostor pro vzájemnou spolupráci, ohleduplnost i rozvoj tolerance. A co teprve, když si pozvou kamarády. Je zcela jisté, že díky dětskému domečku do bytu o nich nebudete ani vědět. Vystačí si sami a rozhodně se nudit ani zlobit nebudou. Když venku přijdou dny, kdy je chladno, deštivo, zkrátka nevlídno, domeček v bytě děti zaručeně zabaví a postará se o jejich zábavu, když s nimi zrovna nemůžete ven. V době nemoci pak z domku může být třeba malá zdravotní stanice, v které se zázračně každý rychle uzdraví. Využití domku a vaší fantazii se meze nekladou.

Domeček pro děti do bytu díky lehkému materiálu snadno přenesete, můžete tak jeho místo snadno měnit dle potřeby. Lehce jej také rozložíte či složíte, pokud na přechodnou dobu potřebujete v pokoji více místa. Péče o domeček je také velice snadná – stačí otřít prach a omýt vlhkým hadříkem od případných nečistot. Vaše děti si tak svůj domeček mohou udržovat čistý a učit se tak pečovat o své hračky a věci.

Domek na hraní do bytu se výborně nehodí jen do rodin s malými dětmi. Své uplatnění najde v dětských koutcích cukráren, kaváren ale i dětských centrech či domech dětí. Doplněné o další herní prvky – skluzavky či prolézací otvory, se stávají nadčasovým, a k hrám a dovádění vybízejícím kouskem, kterým můžete obohatit svůj interiér, obzvláště pak dětský pokojík.

Radost v dětských očích – a vaše v klidu vypitá káva – vám bude tou nejlepší odměnou.

Domečky na hraní do bytu
5 (100%) 1 vote