Dětské domečky na hraní pro děti vhodné do bytu i na zahradu

Domeček na hraní můžete dětem vykouzlit docela snadno. Přehodit deku přes stůl, pospojovat různě židle či další nábytek, nebo poslepovat kartónové krabice. Zábava na pár chvil, příprava a následný úklid nekonečná a děti za chvíli omrzí, protože takový domeček jejich dovádění vydrží jen chvíli. A vy jste co pět minut voláni, aby jste domečky na hraní opravili.

Máme pro vás skvělé, a mnohem lepší řešení – pořiďte si domů dětský domeček na hraní. A nemusí to být jen domů. Své uplatnění totiž najde i na vaší zahradě, chalupě, nebo třeba na zahrádce u babičky a dědečka. Kvalitou svého provedení jsou domečky pro děti na hraní a dovádění přímo stvořené. Odolné materiály, které zvládnou čelit povětrnostním vlivům, s kvalitní a bezpečnou povrchovou úpravou, bez ostrých hran, která splňuje nejpřísnější normy, zaručuje bezpečnou hru vašich dětí. Dětské domečky na hraní zabaví vaše děti venku, skončí tak vysedávání u televize a vaše přemlouvání, aby alespoň na chvíli šly ven. Problém budete muset řešit nový, ale mnohem příjemnější – dostat je zase zpátky domů.

Co se hodí do domečku?

Dětské domečky na hraníUvnitř domečku mohou mít děti malé židle, stůl, poličky – a trávit tak řádně oblečené hrou venku i chladnější počasí. Snadno se schovají před letní přeháňkou a v létě naopak domeček díky dveřím a oknům dobře větrá, a mohou se tak v něm ukrýt i před příliš horkými slunečními paprsky. Plastové domečky jsou odolné proti UV záření, a kvalitní domky si udrží i svou stálobarevnost.  Dřevěný domeček na hraní je oblíbený u milovníků přírodního stylu. Snadno splyne s přírodním rázem krajiny a můžete ho barevně sladit i se svým rodinným domem. Velká výhoda dřevěného domečku na hraní je v tom, že si jej můžete barevně vyladit dle svých představ, barvu příští léto změnit, nebo nechat děti, aby si jej pomalovaly jak samy chtějí.

Vybírejte domečky na hraní s vašimi dětmi!

Domek na hraní pro děti tak může být nejen herním prvkem vaší zahrady či dětského pokoje, ale také prvkem výchovným. Uklidit si v něm, udržovat ho v pořádku a čistý, stejně jako vy ten váš veliký, to je zábavná forma, jak v dětech budovat základní návyky, v kterých vám domeček pomůže, a věřte, že děti si ani nevšimnou, že si vlastně nehrají ale učí se a přitom pracují.

Pokud je navíc přizvete k výběru domečku na hraní, dáte jim pocítit vaši důvěru a budujete tak jejich vlastní svobodu a sebedůvěru. Větší děti vám mohou pomoci domek i postavit, všechny potřebné spojovací části jsou součástí, a samotná stavba je snadná. Pokud chcete mít domeček pro děti na hraní venku, pak jej můžete umístit přímo na trávu, ale pro lepší komfort užívání je lépe prostor zpevnit, třeba pomocí dlaždic, či umělého koberce – děti si tak budou hrát v suchu a nebudou zašpiněné třeba po dešti. Dřevěné domečky na hraní se také dodávají s podlahou, která je součástí výrobku, nebo si ji můžete dokoupit, či můžete vyrobit svépomocí.

Děti vám budou inspirací, určitě přijdou na spoustu nápadů, co by chtěly v domečku vylepšit. Vy můžete vybrat domek na hraní pro děti s již zabudovanou skluzavkou a o zábavu a zdravý pohyb je postaráno.

Nakupte ty nejlepší zahradní domečky!

Dětské domečky na hraní pro děti vhodné do bytu i na zahradu
5 (100%) 1 vote