Klouzačky a skluzavky na zahradu

Děti jsou naše největší radost a láska. Ze všeho nejraději – kromě maminky a tatínka – mají dovádění, a nikdy nekončící hru a zábavu. Dětské štěstí a smích je pak pro všechny tou nejlepší odměnou. Radost jim můžete udělat různými způsoby, když ale svým dětem dopřejete dětský zahradní domeček se skluzavkou, zatočíte s nudou a dáte jim prostor, v kterém zažijí spoustu legrace a dovádění. Už je neodradí sychravé počasí, budou chtít být venku i při letním mrholení – budou mít kde si v suchu hrát a přitom budou venku na vzduchu. Navíc pokud jim domeček vybavíte stolečkem a židlemi o zábavu se už zcela jistě postarají samy. No a sklouznutí je na dosah ruky, kdykoli po něm vaše ratolesti zatouží. A to vše vám zajistí klouzačky a skluzavky na zahradu.

Kvalitní materiál odolný proti oděru i UV záření zajistí dlouhou životnost a atesty ČSN zase bezpečnost pro vaše dítko. Dětské zahradní domečky a klouzačky najdou své uplatnění na každé zahradě, vyrábí se v nejrůznějších velikostech a tvarech, není tedy problém pořídit si i menší variantu pokud máte jen malý kousek zahrádky. Větší a prostornější dřevěný domeček se skluzavkou se výborně hodí pro početnější rodiny, kde je dětí více, všichni sourozenci tak budou mít dostatek prostoru pro své hry.

Klouzačky a skluzavky na vaši zahradu

Klouzačky a skluzavky na zahraduMáte vnoučata a vlastní zahradu a přemýšlíte co jim koupit k narozeninám či pod stromeček od Ježíška? Hraček mají spousta ? A co jim pořídit dětský dřevěný domeček se skluzavkou přímo na vaší zahradě? Je to dárek, který poroste s nimi, zaručeně je bude bavit po mnoho let a jen tak se neomrzí ani nezevšední. Vy budete mít jistotu, že se děti nenudí, jsou v bezpečí a vaši vnoučci k vám budou chodit na návštěvu ještě raději než dřív.

Pokud se nechcete omezit jen na používání domku v teplých dnech – i když i v zimě a sněhu si s ním vyhrají – vhodnější pro vás možná bude plastový domeček se skluzavkou. Snadná údržba, lehká možnost přestěhování z místa na místo, a v zimních měsících či chladnějším počasí ho můžete třeba jen opláchnout a přesunout dětem domů. Využijí pak plastový domeček se skluzavkou i bez ní zcela jistě naplno.

Velkou výhodou klouzaček na zahradu je jejich variabilita a různorodost. Pestrá škála barev, ale hlavně různá délka, sklon a tedy i rychlost při zábavném sjíždění, dělá z klouzaček na zahradu univerzální hrací prvek, který ocení vaše ratolesti od batolat, až do doby, než se jednoho dne k jejich smutku už na skluzavku nevejdou. Dětská klouzačka na zahradu může být vtipně zakomponována do břehu vaší zahrady a stává se tak naprosto bezpečnou.

Děti si rády ze skluzavky dělají i závodní dráhu pro autíčka, holčičky nechají sklouznout i panenky – dětská fantazie nezná mezí, a díky hracím prvkům jim jejich tvořivost pomáháme rozvinout. V letních měsících můžete některé druhy dětských klouzaček na zahradu přeměnit v klouzání „mokrou cestou“. Díky přípojce na zahradní hadici můžete dětem jejich klouzání zpříjemnit i ochladit zároveň a vytvoříte jim tak soukromý vodní tobogán. A může končit i v zahradním bazénu.

Dětské klouzačky levně!

Tak aby všichni rodiče mohli svým dětem tuto letní zábavu dopřát, vždy u nás naleznete levné dětské klouzačky a každé dítko může dovádět ve svém vlastním prvním domečku ať už doma, nebo na zahradě. Navíc je vždy lákavé, pořídit si i ty nejluxusnější dětské plastové klouzačky ve výprodeji v okamžiku, kdy na trh přijdou nové kolekce a uvolňují se pro ně ve skladech místo. Nepropásněte tedy příležitost pořídit svým ratolestem levné dětské klouzačky, které zajistí nekonečné hodiny zábavy.

Máte-li děti, ale také cukrárnu nebo kavárnu v které pro malé návštěvníky budujete dětský koutek, nezapomeňte jim pořídit dřevěný domeček se skluzavkou, nebo třeba jen plastovou klouzačku ve výprodeji. Potěšíte nejen ty nejmenší, ale také jejich rodiče a ostatní návštěvníky, kteří si budou moci v klidu posedět, popovídat a dětský křik a pláč je už rozhodně rušit nebude. Kupte ty nejlepší klouzačky a skluzavky vašim dětem.

Klouzačky a skluzavky na zahradu
5 (100%) 1 vote