Dřevěné domečky na zahradu

Malý dřevěný domeček pro děti udělá radost vašim potomkům, vykouzlí úsměv na jejich tváři a vaší zahradě dodá účelný a designový prvek. Zahradní domky pro děti ze dřeva dokonale svým vzhledem zapadnou do krajiny, i rázu každé zahrady. Nepůsobí rušivým ani kýčovitým dojmem a snadno je sladíte i s vašim skutečným rodinným domem či chatou.

Dětské dřevěné domky najdou své uplatnění na každé zahradě, tedy i té na chalupě a díky své konstrukci nehrozí, že by vám je někdo přes noc odnesl, nemusí být tedy nutně jen u rodinných domků. Dřevěné dětské domečky na zahradu přivítají své vděčné malé návštěvníky také v mateřských školkách, v dětských parcích, hřištích, a čím dál častěji také u restaurací se zahrádkou. Mnoho majitelů penzionů či apartmánových domů si na své zahrady pořizuje herní prvky pro své hosty, a protože myslí i na ty nejmenší ví, že pobyt jim zpříjemní dětským dřevěným domečkem, ve kterém si mohou vyhrát a rodiče v poklidu relaxovat opodál.

Údržba a péče o dětské venkovní domečky ze dřeva je o něco náročnější v tom, že se čas od času musí provést nový nátěr domečku, čímž se výrazně prodlouží životnost a stále tak bude vypadat skvěle. Péče o dětský venkovní domeček ze dřeva ale s sebou přináší také nemalé výhody. Můžete zapojit děti, větší už snadno zvládnout natírat, menší se možná trochu více umažou, ale o netradiční zábavu mají postaráno a učí se tak pečovat o svůj domeček, tak jako o vše v životě. Druhou, mnohem větší inspirací pro péči o dětský zahradní domeček ze dřeva, je svoboda výběru vzhledu vašeho domečku. Natřít či pomalovat si jej totiž kdykoli můžete tak, jak sami chcete. Změnit barvu, nebo nakreslit oblíbené dětské hrdiny – žádný problém.

Dřevěný domeček na zahradě se stane oázou bezpečí a dobrodružství pro vaši ratolest i ozdobou pro vaši zahradu. Ukryjete v něm všechny dětské hračky, které se jinak povalují po zahradě, nebo překáží v dílně či garáži. Děti tak budou mít vše potřebné ke hře na dosah ruky. Dřevěný domeček na hraní děti zabaví, inspiruje a zajistí, že nebudou jen vysedávat u televize, ale čas strávený venku pro ně bude cennější a zajímavější i když zrovna nebude svítit sluníčko. Už se totiž budou mít kam ukrýt před slunečními paprsky, letním deštěm i před přímým dohledem dospělých.

A pokud jim chcete dopřát opravdu něco mimořádného, pak dřevěný domeček se skluzavkou je zcela jistě nadchne i potěší zároveň. Můžete vybírat i varianty, jejichž součástí je nejen skluzavka, ale také pískoviště. Takové domečky jsou vyšší a dětem připomínají dobrodružné domky ve stromech. V takovém domečku budou ovšem zcela jistě v bezpečí, dolů se snadno sklouznou a ve stínu, který domeček poskytne, si mohou pohrát v písku. Ideální kombinace, která zabaví dítko od batolete až do školních let.

Dřevěné domečky na zahradu
3.5 (70%) 2 votes